Hakkımızda
 Hakkımızda

MMS Bilişim 2005 yılında kurulmuş olup Ankara’da proje ofisi olarak faaliyete geçmiş ve Elektronik sektöründe yazılım üzerine çalışmıştır. Çok kısa bir zamanda da sektördeki ihtiyaç nedeni ile proje ve üretim faaliyetlerine yönelen şirketimiz, tecrübeleri doğrultusunda İnşaat ve Otomotiv sektörlerine; Danışmanlık, Ar-Ge, Üretim, Otomasyon, Yazılım ve Servis hizmetlerine yönelik mühendislik çözümleri sağlamaktadır.

Şirketimiz, uzman kadrosu ile bütün sektörlere, Elektronik ve Mekanik üretim yaparak çözümler sunmakta, bunun yanı sıra anahtar teslimi projelere danışmanlık, proje ve servis hizmetlerini vermektedir.

Misyonumuz

Çalışanlarımız ve tedarikçilerimizle birlikte müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak, teknolojinin izin verdiği, standartların üstünde ürünler üretip, sürekli ve yenilenen kalite sistemlerinin içinde yer alarak, zaman içeresinde global dünyada başarılı konumumuzu sürekli hale getirmektedir.

Vizyonumuz

Müşteri beklentilerini; ileri teknolojileri ve gelişmeleri sürekli takip ederek, ürün kalitemizi geliştirilmiş çözümlerle karşılayarak ve yapabileceğimizin en iyisini yaparak sektörümüzün bir numaralı üreticisi olma, uzun soluklu çalışmalarımızla verimliliğimizi, ciromuzu ve karlılığımızı arttırarak Türkiye’ de ve uluslararası platformda başarılı, kalıcı ve sektöründe takdir edilen kurum olabilmektir.

www.mmsbilisim.com|Tüm Hakları Saklıdır|Telefon:(312) 213 64 87 Fax:(312) 310 33 02
Web Tasarım: AdaNET